Ślub za granicą

Tradycyjne wesele czy egzotyczny ślub za granicą?…Dzisiaj chętniej łączy się klasyczne zwyczaje z nowoczesnymi trendami. Coraz częściej Polacy decydują się na ślub za granicą, chociaż w mniejszym gronie i bardziej kameralny, to jednak z licznymi atrakcjami. Ze względu na klimat, wiele par nie tylko wybiera ślub za granicą, ale postanawia pobrać się w ciepłych krajach. Idealnym wyborem są Wyspy Kanaryjskie.

Uroczystość ślubną można tu zorganizować łącząc staropolskie zwyczaje z elementami latynoskiej kultury Hiszpanii, która na „Kanarach” przeplata się z egzotyką kontynentu afrykańskiego.

Jeżeli marzysz o ślubie za granicą, zapraszamy na Teneryfę.

Teneryfa to egzotyczna wyspa na Oceanie Atlantyckim o niesamowitych krajobrazach. Jest to wyspa pochodzenia wulkanicznego, co wiąże się z niepowtarzalnymi formami i kolorami terenu. Na tej jednej wyspie, w zasięgu wzroku, możemy podziwiać góry, ocean, tropikalną roślinność, zachwycające widoki…Dla tego cudu natury warto wybrać właśnie Teneryfę jako właściwy wybór na ślub za granicą. Teneryfa to jedna z wysp europejskich, ale o egzotycznym charakterze. Klimat jest subtropikalny, temperatury optymalne roczne są w przedziale 20-30 stopni Celsjusza i jest uważany jako jeden z najlepszych i najzdrowszych klimatów na Ziemi.

Na Teneryfie słońce świeci przez cały rok, co sprawia, że jest to idealne miejsce na wymarzony ślub za granicą.Na słoneczną pogodę można liczyć o każdej porze roku. Lot samolotem z Polski na tą piękną wyspę trwa zaledwie 5,5h.

Ślub za granicą na Teneryfie to cudownie przeżyte chwile, zapamiętane na całe życie…