Ślub na Wyspach Kanaryjskich

Przygoda na całe życie?...Zaplanujcie Wasz wymarzony ślub na Wyspach Kanaryjskich! Dlaczego Wyspy Kanaryjskie? Archipelag ten, znajdujący się na Oceanie Atlantyckim, administracyjnie podlega pod Hiszpanię, ale kontynentalne należy do Afryki. Panuje tu idealny klimat na tak wyjątkową uroczystość. Słońce świeci tu cały rok, tropikalna roślinność tworzy romantyczną atmosferę. Piękne plaże budzą zachwyt, wspaniałe restauracje i kawiarenki zachęcają do spędzenia cudownych chwil. Na Wyspach Kanaryjskich można nie tylko zorganizować egzotyczny ślub, ale również niezapomniany „miesiąc miodowy”. Ślub na Wyspach Kanaryjskich można połączyć z wieloma ciekawymi atrakcjami turystycznymi, jak nurkowanie w głębinach Oceanu Atlantyckiego, rejs katamaranem, parki wodne, pokazy delfinów, lot paralotnią, skutery wodne, surfing i wiele więcej…

 

Ślub na Wyspach Kanaryjskich
Teneryfa Ślub

Wyreżyserujcie z nami Wasz egzotyczny ślub na Wyspach Kanaryjskich. Szczególnie zapraszamy na jedną z wysp – Teneryfę.

Na Teneryfie na słoneczną pogodę można liczyć o każdej porze roku, co pozwala na zorganizowanie ślubu niezależnie od kalendarza. Jest to wyjątkowe miejsce na niepowtarzalny ślub. Dla pragnących przeżycia wyjątkowych chwil, warto wybrać to wspaniałe miejsce na Ziemi. Ślub na Wyspach Kanaryjskich może odbyć się zaledwie po 5,5 godzinnym locie samolotem z Polski.

W zaplanowaniu i zorganizowaniu uroczystości ślubnej oferujemy nasze umiejętności i pomoc. Naszą dewizą jest satysfakcja i zadowolenie Młodej Pary.

Polecamy ślub na Wyspach Kanaryjskich.