Rodzaje uroczystości ślubnych

Uroczystość ślubną na Teneryfie można zorganizować w wielu aranżacjach. Wybór należy do Młodej Pary, zgodnie z jej upodobaniami i preferencjami. Na Teneryfie proponujemy zaplanowanie i zorganizowanie ślubu humanistyczego w aranżacjach: na plaży, w plenerze, tematyczny, z widokiem na ocean, w zachwycającej scenerii.
Czym jest Ślub humanistyczny?
To emocjonujące wydarzenie dla par, które chcą potraktować tą uroczystość w sposób wyjątkowy. Jest najszybciej rozwijającym się w świecie rodzajem ślubów, posiadającym już w wielu krajach zachodnich moc prawną. W przypadku Ceremonii humanistycznej, najważniejsze są potrzeby, zainteresowania, emocje i historie Młodej Pary, a przysięga może być ułożona własnymi słowami. Całokształt tej uroczystości jest niezwykle wzruszający. 

Takie śluby na Teneryfie, najchętniej organizowane są na różnych plażach, które mogą być piaszczyste lub kamieniste, w wielu kolorach. Na wyspie można również zorganizować uroczystość ślubną religijną, ponieważ znajduje się tu wiele kościołów katolickich oraz kościołów innych religii. Są to klimatyczne kościoły, umiejscowione w typowych kanaryjskich miasteczkach.
Jeżeli Młoda Para zamierza zawrzeć związek małżeński w swoim obrządku religijnym, można zorganizować taką uroczystość ślubną w odpowiednim kościele.
Zapraszamy i jesteśmy do Waszej dyspozycji.